Гінекологія
25 жовтня 2019

Новини естетичної гінекології

Останнім часов все популярнішім стає напрямок естетичної   гінекології. 

Отже чим займається цей напрямок медицини?

Якщо проаналізувативсі складові естетичної гінекології, то стає зрозумілим, що даний напрямок медицини обєднує кілька напрямків лікарської домогоги жінкам. З однієї сторони естетична гінекологія - це возькоспеціалізований напрямок самої гінекології; але якщо проаналізувати деталі - то тут має місце і пластична хірургія, і дерматологія і косметологія, і навіть психологія!

Все випливає з тих проблем , які виникають у жінки , і те як естетична гінекологія має змогу вирішити їх та допомогти. не секрет, що кожна жінка намагається бути привабливою протягом всього періоду життя, але в силу певних обставин здоровя та особливостей віку - виникаю ті чи інші нюанси з інтимним здоровям, які потрібно вирішувати. Забігаючи наперед , хочу сказати, що інколи естетичній гінекології навіть приходиться вирішувати проблеми зі здоровям, що погіршують якість життя жінки, і не завжди справа лише в естетиці та красі; більше подробиць розповідаю в наступному відео, а також далі в статті.

 

Які ж приклади допомоги жінкам в естетичній гінекології? 

Найпоширенішими проханнями до лікарів є наступні: змінити форму статевих губ, скоректувати обєм піхви, відновити дівочу пліву, наповнити точку G та відновити втрачену чутливість, ліквідувати відчуття сухості та свербіжу, підкоретувати опущені стінки піхви та початкові прояви нетримання сечі та інші.

В цьому плані спеціалісти естетичної гінекології можуть допомогти у вирішенні даних питань, використовуючи всі сучасні можливості: починаючи з використання  інєкційних філерів  та лазерної терапії, закінчуючи хірургічними методами корекції.

Коли є сенс звертатись до лікаря - спеціаліста  естетичної гінекології?

Показів до звертання є чимало, але приведу приклади деяких із них, що найчастіше бувають на практиці.

Якщо розпочати з пацієнтів юного віку - то потрібно зазначити, що багато молодих дівчат, надивившись ідеальних форм в мережі інтернету страждають комплексом з приводу вигляду своїх зовнішніх статевих органів. Та важливо донести до таких пацієнтів , що норма та межі форм в природі анатомії людини є значно ширшими, ніж це демонструється публіці, і що немає сенсу виправляти ітак нормальні форми; звичайно , коли йде мова про певні вроджені аномалії, які потребують виправлення ще в юному віці - то тут без компромісу. 

Ще, частими пацієнтами естетичної гінекології є ті дівчата, які бажають повернути анатомічну цнотливість тіла, тобто відновити цілісність дівочої пліви; за умов сучасної медицини - це абсолютно реально.

Наступна категорія жінок, що потребують втручання естетичної гінекології - це породілі, а точніше ті , що народили природнім фізіологічним шляхом, та мають післяродові рубці, деформації зовнішніх статевих органів та синдром релаксації піхви; І таким жінкам спавді часто потрібна допомога гінеколога для відновлення форм після пологів.

Є ще такод категорія жінок, у яких у звязку зі зниженням колагену , та статевих гормонів, а також певних вікових змін можуть турбувати, як естетичні проблеми , як то втрата обєму  та провисання  зовнішніх статевих органів, так і певні статеві дисфункції, як відчуття сухості, свербіжу, печії , нетримання сечі, опущення стінок піхви та інші симптоми;  В таких випадках існує цілий арсенал методів естетичної гінекології  для допомоги, як в естетичних моментах, та і для ліквідації дискомфорту, усунення неприємних відчуттів та покращення якості життя.

Які на сьогодні існують методи естетичної гінекології?

Давайте попорядку розбиратись в модних назвах методів , суті  виконання , застосування та результатах, що може отримати пацієнтка . Про це можна переглянути наступне відео, а також ознайомитись нижче в статті.

В даній статті лише оглядово перечислю відомі  та найпоширеніші методи естетичної гінекології, але в подальшому більш широко опишу деякі із них, що найпопулярніші. 

  1. Контурна інтимна пластика - це безопераційний метод, що допомагає вдосконалити форми зовнішніх статевих органіх за допомогою філерів. Використовується для корекції великих та малих статевих  губ, стінок піхви та аугментація точки G. Здебільшого використовують філери на основі гіалуронової кислоти.
  2. Плазмоліфтинг - це також безопераційний метод в естетичній гінекології з використанням плазми, що приготовлена із власної крові пацієнтки. Завдяки факторам росту в такій плазмі досягається ефект омолодження: відновлення та регенерації тканин,посилений виробіток колагену,покращення метаболізму та мікроциркуляції в тканинах. Тааким чином покращується естетична та функціональна функція зовнішніх статевих органів.
  3. Нитковий ліфтинг вагіни - це ще один безопераційний метод , що позволяє усунути косметичні та функціональні дефекти за допомогою спеціальної методики та ниток ,шляхом формування вторинного каркасу вагіни. Після такої процедури спеціальні нитки згодом розсмоктуються, а сформовані власні колагенові волокна підтримують відновлену форму;
  4. Лазерна терапія - це безопераційний метод в гінекології для покращення естетики та при порушенні якості життя, що позволяє за допомогою срямованого пучка фотонів та термічного впливу на тканини зовнішніх статевих органів вирішити цілу низку функціональних та естетичних розладів; в більшості випадків потрібно від 2 до 6 сеансів, в залежності від патології та віку жінки;
  5. Лабіопластика - це хірургічне втручання для корекції  та зміни форми статевих губ; для даного лікуванння можуть бути як естетичні так і функціональні покази; зазвичай виконується з анестезією;
  6. Гіменопластика - це операція, що проводиться за бажанням жінки для відновлення дівочої пліви та потреміє місцевої, чи загальної анестезії;
  7. Вагінопластика - це хірургічне втручання для корекції форми та обєму піхви, а також фіксації при опущенні стінох піхви, потребує знеболення; 
Які результати можна очікувати , скориставшись можливостямі естетичної гінекології?

Покращити зовнішні параметри статевих органів, скоректувати розміри та форму , додати більш привабливого та молодогу вигляду,відновити чутливість та відчуття задоволення від статевих відносин,  а також вирішити такі проблеми, як : нетримання сечі, диспареунія,  свербіж, атрофічні зміни слизових і шкіри та повязані з цим захворювання, скоректувати пролапс стінок піхви ( опущення) та позбутися неприємних відчуттів. 

Одже потрібно підвести підсумок . На сьогодні кожна жінка , не залежно від віку має можливість за допомогою естетичної гінекології задовільнити не лише візуальні та естетичні потреби, але й вирішити цілий ряд функційних проблем зі здоровям інтимної сфери.