Вітаю, мене звати Лілія Лавренюк - я лікар акушер-гінеколог.

Моя міссія - допомагати жінкам бути здоровими. 

В цьому розділі хочу познайомитись з моїми пацієнтами, які підшукують акушер-гінеколога в місті Вінниця та із читачами мого сайту.  Тому трохи розповім про себе, про те, чим я займаюся у своїй щоденній практиці, та чим зможу вам допомогти, щоб покращити  ваше здоров'я.

У мене, як і в більшості лікарів,  є щоденний  амбулаторний прийоми пацієнтів, робота в операційній  залі, та ведення хворих стаціонару . На даний момент свою медичну практику веду в м. Вінниця. Але мій шлях в медицину розпочався в іншому місті.

В медичному  ВУЗі,  я навчалась в м .Чернівці. По закінченню Буковинського державного медичного університету, розпочалась моя лікарська практика в 2003 році. Але вже в іншому вузі, в столиці.  В Києві , в  Національному медичному університет ім. О. Богомольця моя  інтернатура проходила по спеціальності акушерство та гінекологія.

Після отримання спеціалізації ,кілька пеших років працювала в головному військовому клінічному госпіталі МОУ,  в клініці гінекології в м.Київ, де займалась лікуванням гінекологічних хворих та оперативною діяльністю (хірургічна гінекологія). 

Згодом довелось працювати, як лікар гінеколог в місті Вінниця.

За сімейними обставинами,  переїхала до Вінниці та продовжую свою професійну діяльність саме в цьому місті.  У Вінницькому національному медичному університеті ім. Пирогова я здобула свою другу спеціалізацію по ультразвуковій діагностиці. 

А також, кожні 2-3 місяці, вже багато років підряд , відвідую різноманітні конгреси, семінари, воркшопи та майстеркласи по різноманітних сучасних напрямках гінекології : репродуктивна гінекологія, ендокринна гінекологія, патологія шийки маткии, оперативна гінекологія, естетична гінекологія та багато інших, щоб володіти найсучаснішими медичними знаннями та надавати якісні медичні послуги своїм пацієнтам з Вінниці та інших регіонів. 

Більш детально хочу розповісти, для майбутніх пацієнтів,  що вас очікує, якщо ви  тільки знайометесь зі мною  та плануєте довірити мені, як гінекологу , своє здоровя.

Сучасна гінекологія у Вінниці має певні вимоги.

Тому на даний час первинний візит для моїх пацієнтів проходить у вигляді комплексного прийому. 

Що це означає , та як все відбувається ?

Спочатку ми спілкуємось (збір анамнезу), далі огляд на кріслі - огляд зовнішніх статевих огранів , огляд слизових за допомогою вагінального дзеркала, огляд шийки матки, що включає кольпоскопію ( огляд шийки , слизових піхви та вульви в спеціальний мікроскоп); При кольпоскопії для пацієнтки все виводиться на екран, і жінка має можливість бачити, і переконатися в стані свого здоровя, та в тій ситуації, що склалася в неї на момент огляду; далі забір скринінгових мазків, а при необхідності котест ,чи інші необхідні обстеження.

Після цього бімануальна пальпація,  та УЗД малого тазу, що виконується зразу на гінекологічному кріслі,особисто мною. Це може бути, як трансабдомінальне  ( через передню черевну стінку),  так і трансвагінальне ( через піхву) УЗД, враховуючи побажання пацієнтки, та необхідність візуалізації тих, чи інших ділянок для постановки діагнозу. 

Далі продовжуємо з пацієнткою спілкуватися, обговорюємо , які ще дообстеження необхідні ( наприклад здати кров на гормони), плануємо лікування.

Сучасні методи гінекологічного лікування та діагностики, що можуть отримати пацієнти у Вінниці.

Які саме захворювання та проблеми зі здоровям  я можу допомогти вам вирішити?

- всі патології, що відносяться до ендокринної гінекології , в тому числі  сучасна діагностика та лікування СПКЯ, метаболічного синдрому,гіперандрогеній та повязаних з нею дерматопатій: гірсутизму, акне , себореї у жінок та дівчат;

- порушення менструалного  циклу - часті затримки менструації, тривалу її відсутність, або навпаки рясні та часті менструації;

- безпліддя ( первинне та вторинне непліддя, що триває, більше року,  тобто відсутність вагітності)

- патологія шийки матки ( ектопія, дисплазія, ектропіон)

- ендометріоз ,аденоміоз, ендометріоїдні кісти яєчників; ( консервативне та оперативне лікування)

- поліпи матки та шийки матки ( гістероскопія, гістерорезектоскопія)

- гіперплазія ендометрія ( консервативна терапія та опаративні методи  за  допомогою гістероскопа)

- запальні захворювання жіночої статевої сфери: хронічний ендометрит, сальпінгіт, аднексит;

- різноманітні інфекції, що передаються статевим шляхом ;

- міома матки (фіброміома), лейоміома : лапаросскопічна  та гістероскопічна міомектомія, ЕМА ( емболізаці маткових артерій), гістеректомія.

- естетична гінекологія ( лабіопластика, гіменопластика, опущення стінок піхви, післяпологові деформації, стресове нетримання сечі)

 

Сучасні гінекологи Вінниці з вами також в улюблених соціальних мережах.

Про всі методи та технології  сучасних варіантів допомоги гінекологічним пацієнтам більш детально розповідаю на сторінках данного сайту, на своїй інстаграм сторінці , на фейсбук сторінці, на ютюбканалі та в екаунті Тік-Ток .

Також в соцмережах надаю безкоштовні онлайн консультації  та відповіді на питання .  Тому підписуйтесь , та будьте в курсі сучасних технологій доказової гінекології та медицини в цілому.

Буду рада допомогти вам , звертайтеся !

 

Сертифікати
Відгуки пацієнтів
lililavr.com відгуки пацієнтів Тетяна
Тетяна Антонюк
05 листопада 2019

 

Лілія Іванівна - професійний лікар, який завжди розуміє своїх пацієнтів. Дуже уважна, чуйна і добра людина! Дуже дякую Вам  за збереження мого жіночого здоров'я і підтримку. Бажаю Вам, вашим колегам і усім вашим пацієнтам здоров'я, щастя і усього найкращого! ??? Дякую!!!

відгук Natalie Zhylinska про гінеколога Лілію Лавренюк
Natalie Zhylinska
13 березня 2018

Дякую Вам, Лілія за те що правильно і дуже грамотно допомогли у мому питанню. Якісно, чітко і дуже по-душевному. Побільше Вам клієнтів та щасливих жінок!) Дякую Вам!

Відгуки про лікаря гінеколога ЛіліюЛавренюк -Yulia Porozhna
Yulia Porozhna
07 листопада 2019

Дуже вдячна за професіоналізм, людяність і за вчасну допомогу?❤️.

 

відгуки пацієнтів про Лілію Лавренюк від Таня Лукаржевська
Таня Лукаржевська
06 листопада 2019

Лілія,Ви лікар від Бога!Дякую,Вам за те,що Ви робите для усіх жінок!!!Я дуже щаслива,що саме Ви є моїм лікарем,яка так дбайливо піклується про моє жіноче здоров"я!!!

відгук про лікаря Лілія Лавренюк від Ольга Банько-відгук.png
Ольга Банько
22 листопада 2018

Лилия, рекомендую Вас вашим будущим пациентам:
1. Вы даете полезный контент
2. Спасибо, что оперативно отвечаете
3. Отлично, что есть возможность давать онлайн консультацию.
4. Важно, что вы не спешите рекомендовать медикаменты, которые есть возможность не принимать.

відгук від Julia Stefańska про гінеколога  Лілія Лавренюк
Julia Stefańska
20 березня 2019

Професіонал своєї справи. Лікар сучасний, в пріоритеті якої людське ЗДОРОВ'Я. Уважна, тактовна. Лікар, якому можеш довіряти.

гінеколог у Вінниці - Лілія Лавренюк

гінеколог Вінниця, гінеколог-ендокринолог Вінниця, приватний гінеколог у Вінниці , прийом гінеколога у Вінниці, запис до гінеколога у Вінниці, Вінниця гінеколог прийом, гінекологія у Вінниці, гинеколог Винница

Іконка
Консультація гінеколога
Запис на прийом