Про лікаря

Вітаю, мене звати Лілія Лавренюк, і як ви вже зрозуміли - я лікар акушер-гінеколог.

Моя міссія - допомагати жінкам бути здоровими.

В цьому розділі хочу познайомитись із читачками мого сайту, тому трохи роповім про себе, про те, чим я займаюся у своїй щоденній практиці та те, чим зможу вам допомогти, щоб покращити  ваше здоровя.

У мене, як і в більшості лікарів є щоденні рутинні амбулаторні прийоми пацієнтів та ведення хворих стаціонару .

На амбулаторному прийомі , зазвичай ,веду огляд жінок, забір мазків та різних видів обстеження , тут же присутня кольпоскопія , при необхідності, і є можливість огляду в колькоскоп при первних патологіях, які потребують данного обстеження.

При кольпоскопії для пацієнтки все виводиться на екран, і жінка має можливість бачити, і переконатися в стані свого здоровя та в тій ситуації, що склалася в неї на момент огляду;

Зразу після гінекологічного огляду доволі частоприходиться оглядати жінок також за допомогою ультразвукового обстеження; Це може бути, як трансабдомінальне , так і трансвагінальне УЗД, враховуючи побажання пацієнтки, та необхідну ціль при постановці діагнозу.

В своїй щоденній практиці для успішного лікування пацієнтів використовую найсучасніші можливості медицини , зокрема лазерні технології, ендоваскулярні маніпуляції( емболізація маткових артерій) , гістероскопію та лапароскопію;

Про всі методи та технології   сучасних варіантів допомоги гінекологічним пацієнтам більш детально розповідаю на сторінках данного сайту та в своїх відео.

Своїм пацієнтам надаю як онлайн консультації на сторінках данного ресурся так і на особистому прийомі в м. Вінниця. Буду рада допомогти вам , звертайтеся !

Консультація лікаря з питань акушерства та гінекологіїКонсультація лікаря з питань акушерства та гінекологіїКонсультація лікаря з питань акушерства та гінекології

Сертифікати
Пацієнтки говорять:
lililavr.com відгуки пацієнтів Тетяна
Тетяна Антонюк
05 листопада 2019

 

Лілія Іванівна - професійний лікар, який завжди розуміє своїх пацієнтів. Дуже уважна, чуйна і добра людина! Дуже дякую Вам  за збереження мого жіночого здоров'я і підтримку. Бажаю Вам, вашим колегам і усім вашим пацієнтам здоров'я, щастя і усього найкращого! ??? Дякую!!!

відгук Natalie Zhylinska про гінеколога Лілію Лавренюк
Natalie Zhylinska
13 березня 2018

Дякую Вам, Лілія за те що правильно і дуже грамотно допомогли у мому питанню. Якісно, чітко і дуже по-душевному. Побільше Вам клієнтів та щасливих жінок!) Дякую Вам!

Відгуки про лікаря гінеколога ЛіліюЛавренюк -Yulia Porozhna
Yulia Porozhna
07 листопада 2019

Дуже вдячна за професіоналізм, людяність і за вчасну допомогу?❤️.

 

відгуки пацієнтів про Лілію Лавренюк від Таня Лукаржевська
Таня Лукаржевська
06 листопада 2019

Лілія,Ви лікар від Бога!Дякую,Вам за те,що Ви робите для усіх жінок!!!Я дуже щаслива,що саме Ви є моїм лікарем,яка так дбайливо піклується про моє жіноче здоров"я!!!

відгук про лікаря Лілія Лавренюк від Ольга Банько-відгук.png
Ольга Банько
22 листопада 2018

Лилия, рекомендую Вас вашим будущим пациентам:
1. Вы даете полезный контент
2. Спасибо, что оперативно отвечаете
3. Отлично, что есть возможность давать онлайн консультацию.
4. Важно, что вы не спешите рекомендовать медикаменты, которые есть возможность не принимать.

відгук від Julia Stefańska про гінеколога  Лілія Лавренюк
Julia Stefańska
20 березня 2019

Професіонал своєї справи. Лікар сучасний, в пріоритеті якої людське ЗДОРОВ'Я. Уважна, тактовна. Лікар, якому можеш довіряти.